• WP Rocket

  98.00

  Site hızınızı gözle görülür şekilde arttıran WordPress site hızlandırma eklentisi. WP Rocket ayarları içerisinde, önbellek, dosya iyileştirme, önyükleme gibi güçlü özellikler bulunur. Kullanımı son derece kolaydır. Hız optimizasyon yarışının en çok tercih edilen eklentisidir.

 • Rank Math SEO Pro

  98.00

  Ziyaretçilerinizi arttırmak ve Google sıralamalarında yükselmek istiyorsanız, bu SEO aracına ihtiyacınız var. Neredeyse tüm site içi optimizasyonu tek başına üstlenerek, yüksek SEO kazanımlarına sahip olmanızı sağlar.

 • Elementor Pro

  98.00

  Elementor’un daha fazla özelleştirme imkanı sağlayan araç seti. Tasarım yaparken kısıtlanmak yerine tüm özellikleri kullanın. İstediğiniz görsel zenginlik için 50’den fazla Elementor Pro bileşeni elinizde.

 • CheckoutWC

  99.00

  Checkout for WooCommerce, WooCommerce mağazaları için satış oranlarını artıran ve sepet terkini azaltan bir eklentidir. Shopify tarzı bir alışveriş sepeti ve ödeme sayfası sunarak, kullanıcı deneyimini iyileştirir. Özellikleri arasında optimize edilmiş ödeme işlemleri, yan sepet, sipariş artırma seçenekleri, hızlı ödeme yöntemleri, adres otomatik tamamlama, güzel şablonlar ve geliştirici dostu araçlar bulunur. Bu eklenti, 4400’den fazla WooCommerce mağazası tarafından tercih edilmiş ve önemli ölçüde dönüşüm oranlarını iyileştirdiği belirtilmiştir. CheckoutWC eklentisi, profesyonel bir ödeme sayfası tasarlamak isteyenlerdenseniz, tam aradığınız şeydir.

 • Ninja Tables

  99.00

  Ninja Tables, WordPress için en iyi tablo eklentisidir ve verileri düzenli bir tablo formatında gösterme konusunda mükemmeldir. Bu eklenti ile kodlama yapmadan dakikalar içinde tablolar oluşturabilir ve istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. 80.000’den fazla mutlu kullanıcısı olan Ninja Tables, kullanımı kolay ve hızlı yükleme özellikleriyle dikkat çeker. Ayrıca, satış odaklı tasarımı ile ürün detaylarını düzenli ve etkileyici düzenlerde sergileyerek satışları artırmanıza yardımcı olur.

 • LearnPress Pro

  99.00

  Online kursunuzu yayınladığınız Learnpress sisteminize kendi ödeme altyapınızı kurmanızı sağlayan premium araç. Bu araç olmadan, Learnpress ile online ödeme alamıyorsunuz. Kursunuzu yayınladıysanız bu araçla satış yapabiliyorsunuz.

 • Cartflows Pro

  99.00

  Sitenizin gelirlerini yükseltmeye yardımcı olan funnel aracıdır. Woocommerce ile birlikte çalışır. Ödeme sayfanızı özelleştirme ve müşteri başına sepet tutarınızı arttırma imkanları sunar.

 • Media Cleaner Pro

  99.00

  Sitede kullanılmayan medyaları silen bir araçtır. Böylece dosya boyutundan tasarruf eder, şişkinlikten kurtulursunuz.

 • Tutor LMS Pro

  99.00

  Profesyonel bir eğitim yönetim sistemi arayanlar için Tutor LMS Pro mükemmel bir seçenektir. Bu yazılım sayesinde eğitim materyallerini kolayca yönetebilir, öğrencilerle etkileşimde bulunabilir ve kursları daha verimli bir şekilde sunabilirsiniz. Ayrıca, Tutor LMS Pro Lisansı Satın Al seçeneği ile elitkey.com üzerinden uygun fiyatlarla lisans satın alabilir ve wordpress için otomatik teslimat lisansıyla hemen kullanmaya başlayabilirsiniz….

 • WP Funnels Pro

  99.00

  Woocommerce gelirlerini arttırmaya yardımcı olan bir funnel aracıdır. Müşteri başına kazançları yükseltir.

 • Perfmatters

  99.00

  Site yükünüzü hafifletir. Önbellek eklentileriyle birlikte kullanıma uyumludur. Hız artışı için font, varlıkları iyileştirme ve dosya optimizasyonu gibi güçlü özellikleri barındırır. Siteyi yavaşlatan fazlalıkları devre dışı bırakmanıza olanak verir. Diğer optimizasyon eklentilerinin eksik kaldığı iyileştirme boşluklarını tamamlar.

 • Crocoblock

  99.00

  Elementor ile şık siteler tasarlama eklentisi.

 • Novashare

  99.00

  Sosyal medya paylaşım eklentisi.

 • WPML Pro

  99.00

  Çeviri ve çoklu dil eklentisi.

 • Nextend Social Login

  99.00

  Sosyal hesaplarla giriş yapma eklentisi.

 • Duplicator Pro

  99.00

  Yedekleme ve taşıma eklentisi.

 • WP Forms Elite

  99.00

  Gelişmiş form eklentisi.

 • Schema Pro

  99.00

  SEO için Schema optimizasyon eklentisi.

 • Imagify

  99.00

  Görsel optimizasyon ile site hızlandıran eklenti.

 • Spectra Pro

  99.00

  Elementor gibi kolaylıkla şık sayfalar tasarlamak için Spectra Pro eklentisini deneyin. Hayalinizdeki tasarımı sitenize uygulamak artık çok daha keyifli. Ürünü hemen inceleyin!

 • MyMedi

  179.00

  MyMedi teması, sağlık ve güzellik sektörüne odaklanmış benzersiz bir tasarım ve özelleştirilmiş demo seçenekleri sunar. Bu tema, özellikle sağlık, sağlıklı yaşam ve güzellik ürünleri satan WooCommerce siteleri için idealdir. MyMedi ile e-ticaret siteniz, kullanıcı dostu alışveriş deneyimi ve ürün gösterimi için geliştirilmiş özelliklerle donatılmıştır. Tema, sayfalarınızı hızla yükleyerek ziyaretçilerinizi bekletmez ve görsel sayfa oluşturucu desteği ile ürün sayfalarınızı ve kategorilerinizi kolayca tasarlamanıza olanak tanır. MyMedi, neredeyse sınırsız özelleştirme seçenekleri sunar; böylece markanızın estetiğine ve ihtiyaçlarına uygun bir site oluşturabilirsiniz. SEO dostu yapısı sayesinde, ürünlerinizin ve sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasına yardımcı olur, bu da daha fazla trafik ve potansiyel müşteri demektir.

 • Kadence Pro

  179.00

  Yeryüzünün en performanslı WordPress ve Woocommerce temasıdır. Kullanıcı deneyimi ve Önemli Web Verileri standartlarında kusursuzdur. Pro pakete dahil olan yüzlerce hazır tasarımı kullanabilirsiniz. Yada kendi tasarım özelleştirmelerinizi kolay ve hızlıca yapabilirsiniz. E-ticaret, kurumsal yada blog sitelerinin bir numaralı tercihidir. Tanınmış ve başarılı WordPress uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir.

 • Astra Pro

  179.00

  Kapsamlı tasarım özelleştirme imkanları, mega menü ve gelişmiş Woocomerce gibi seçeneklerle siteniz üzerinde daha fazla kontrol sağlayacaksınız. Astra Pro içerisinde bir yıllık Add-on ve Premium Sites ile birlikte gelir. Böylelikle isterseniz 240’dan fazla hazır tasarım şablonunu kullanabilir yada beğendiğiniz herhangi bir tasarımı kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Astra Pro, standart Astra sürümünden 4 kat daha fazla ayrıcalık sunar.

 • SmartMag

  179.00

  İçerik ve haber siteleri için şık bir tema.